top of page

Packages

For your convenience, I do provide packages. You save when buying online tutoring packages!

  • 4 Lessons

    175$
     
    1 Month, 1 Lesson per week
    Valid for one month
  • Best Value

    8 Lessons

    350$
     
    1 Month, 2 Lessons per week
    Valid for one month
  • 16 Lessons

    150$
    Every week
    1 Month, 4 Lessons per week
    Valid for 4 weeks

Contact Me &
Let's Get Started

Complete the form for:

  • Price quotes

  • Bookings

  • Basic inquiries 

© 2023 by Online Lessons.
Proudly created with Wix.com

Thanks for submitting!

bottom of page